fbpx

Recepcjonistka

144
0

Вебсайт Bravecare Sp. z o.o.

Witamy.

Bravecare Sp. z.o.o. spółka specjalistów z dynamicznym rozwojem na rynku opieki osób starszych na terytorium UE, zatrudni energicznego, samodzielnego i proaktywnego pracownika administracyjnego na stanowisko: Recepcjonistka

Idealna kandydatka jest pozytywnie nastawiona do świata, zorientowana na produktywną pracę, swobodnie posługuje się językiem niemieckim, jest dobrze zorganizowana oraz potrafi sprawnie działać pod presją czasu.

Oferujemy:

·         zatrudnienie na pełen etat

·         umowę o pracę/zlecenia

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         pracę w międzynarodowym środowisku

·         udział w szkoleniach zawodowych

Wymagania:

·         doskonałe umiejętności komunikacyjne

·         sympatyczne usposobienie, odpowiednia prezencja

·         wielozadaniowość

·         znajomość programów pakietu Microsoft Office

·         biegła znajomość języka niemieckiego

·         min. średnie wyksztalcenie

Zakres obowiązków:

·         prowadzenia archiwum

·         obsługa porządku w dokumentach

·         stworzenia osobistych archiwalnych spraw pracowników

·         obsługa połączeń telefonicznych, mailowych

·         obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, współpraca z firmami kurierskimi, przekazywanie listów

·         realizowanie bieżących zadań administracyjnych

Godziny pracy: 9 – 17  od poniedziałku do piątku

Wynagrodzenie: 3 000 zl netto

Для ответа на эту вакансию отправьте подробности по электронной почте valeriia.tsbn@gmail.com

Похожие вакансии
  • Restauracja Sushi
    Полная занятость
    Варшава, Центр

    Новый суши-бар на карте Варшавы ищет сушиста с опытом работы от 1 года, который может организовать самостоятельную работу и готов присое
  • Denisyukjob
    Чехія, Місто: Плзень

    Склад loxxess від інтернет магазина DM 🔥 ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ЧЕСЬКОЇ ВІЗИ - 2800 ГРИВЕНЬ! Прийом до 22.03 на виїзд 5.06 Прийом до 29.03
  • WORKANDJOB
    Жешув

    Шлифовщик-полировщик Место работы: г. Жешув (Rzeszów) Зарплата: 18-20 зл в час (Польша), от 12 евро в час (Европа) График работы: от 50 часов в не